PROJEKTANT / ARCHITEKT
Menu

reference - napsali nám

Přepisy zaslaných referenčních dopisů.

Domek stojí už 10 let z Vašeho materiálu a je zcela bez problémů, nic nepraská a nehýbe se. Tepelné vlastnosti jsou skvělé a oceňuji i zvukové vlastnosti - solidní útlum a akustiku. Takže materiál a podporu firmy BS Klatovy mohu vřele doporučit.
Přeji hezký den
Daniel Šťastný
emilem: 18.11.2014

Vážený pane Bíno,
v září letošního roku jsme dokončili práce na našem domku fasádou a následně jsme dle dohody ze 7.září 2009 sejmuli reklamní plachtu Vaší firmy. V příloze zasíláme foto a prosíme o sdělení, zda si plachtu někdo časem vyzvedne, nebo jak s ní máme naložit. 28. října letošního roku uplyne jeden rok od nastěhování do nového domku. Jsme nadmíru spokojeni a několika zájemcům jsme Vaše služby vřele doporučili. Od založení první řady 31.srpna 2009 Vašimi pracovníky, jsme se do, vlastními silami, dokončené novostavby stěhovali za jeden rok a jeden měsíc, což jak víte v našem "pozdním věku" je opravdu úspěch. Pozvání k návštěvě stále trvá a pokud budete mít někdy cestu do "Českého ráje", opravdu Vás rádi uvidíme. Ještě jednou děkujeme za příkladné vyřízení od zjištění projektové dokumentace až po dokončení hrubé stavby Vám a všem spolupracovníkům, kteří se na tom podíleli.
Přejeme Vám hodně dalších spokojených klientů a Vám i celé Vaší rodině hodně zdraví.
Vlastimil a Ludmila Sobotkovi, Libáň
poštou 20.10.2011
 

Dva dvoumetrové sloupy uz stoji a musim pochvalit zpracování (kvalitní beton i přesnost výroby) a dobrou navaznost ve spojích. Dělalo se s tím opravdu výborně.
S pozdravem David Beran, DiS KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
emailem 22.7.2010
 

Dobrý den pane inženýre Zachardo,
děkuji Vám za dodání Vaší části staťáků, které jsem dnes odpoledne převzal od pana Bíny. Rovněž děkujeme za připomínky k projektu. Samozřejmě si všichni přejeme, aby výstavba proběhla bez problémů a stavby aby při užívání nevykazovaly poruchy, jak nám na závěr připomínáte. Rozhodně Vaše připomínky Chápu jako neocenitelnou zkušenost do dalších projektů. Přesně tak, jak jste poukazovali po celou dobu spolupráce.
Přeji Vám hodně zdaru.
S pozdravem Ing. Pavel GRACA, Mariánské Lázně
emailem 23.7.2009
 

Příjemné středeční ráno, pane Zachardo!
Neuvěřitelné se stalo skutkem a od rána nám tu dnes svítí sluníčko, tak doufám, že mu to vydrží a trochu Vám ho taky posílám. Domeček nám hezky roste, a i když jsou to teprve 2 dny, co tam zedníci makají, už se mě pár lidí ptalo, co to je za materiál, že jej ještě neviděli. Myslela jsem, jestli třeba nemáte nějaký plakát, který bychom mohli vylepit na buňku s odkzem na Vaše www stránky. Nevím, je to jen nápad. Jsme dobře situovaní (hned vedle hospody), takže lidí tudy projde dost :o)
Pěkný den
Jana Vavrečková, Štáblobvice
emailem 1.7.2009

Vážený pane Bíno,
shodou okolností (nemáme poštovní schránku a paní doručovtelka mi v dobré vůli dopis dala pod kámen na stavbě) jsem našel obálku až dnes a proto ihned reaguji. Souhlasím s podmínkami i cenou a zálohovou fakturu jsem okamžitě proplatil, dodávku mteriálu očekávám v pátek dle naší dohody. Ještě jednou se omlouvám za malé zdržení, ale někdy se to tak prostě semele, však to určitě znáte.
Přeji Vám hezké léto a děkuji za mimořádně sympatickou spolupráci.
S přátelským pozdravem
Pavel Jirsa, spokojený zákazník
emilem 16.7.2008

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu pracovníkovi Pavlu Ponocnému, který k mojí plné spokojenosti vypracoval projektovou dokumentaci k ohlášení stavby RD. Ocenil jsem především příjemné vystupování, velmi dobrou odbornost a trpělivost při řešení mých požadavků.
S přátelským pozdravem
Václav Horejsek - Praha 5
emailem 25.3.2008

Dobrý den pane Zacharda,
po delší době odmlčení jsme od Vás znovu začali odebírat Vaše výrobky a tímto Vám chci sdělit mojí velkou spokojenost s Vaším týmem, jmenovitě p.Schmidt, p.Bína, p.Klímová, p.Kadlec. Samozřejmě i s Vašimi výrobky. Je to radost s těmito lidmi spolupracovat.
Zdravím Martin Hamšík
emailem 15.4.2008

Dobrý den
V průběhu října jsem projevil zájem koupit Váš výrobek-betonový strop Bs Klatovy. Jako odborný konzultatnt mi byla přidělena paní Toušová. A právě o ní chci psát. Jelikož jsem laik a nejsem patřičně odborně vybaven, měl jsem mnoho dotazů ohledně stavby stropu. Připomínám, že některé byly doslova komické. Paní Toušová se však po celou dobu projevovala jako absolutní profesionál, navíc velice trpělivá a milá, vždy připravená mne pomoci. Je to opravdový odborník.
Poslední třešničkou na dortu byl její výpočet betonu na zakrytí stropu. Spočítala to naprosto přesně.
Touto cestou jsem chtěl jí i Vaší firmě poděkovat a popřát mnoho úspěchů. Budu-li mít ještě možnost doporučit vaší firmu mým známým, určitě to udělám, obzvláště pak paní Toušovou, které patří můj veký dík.
S přáním hezkého dne
Krajník
emailem 23.11.2007

Vážený pane Bíno,
děkuji Vám za Váš přístup k vyřešení dodávky stavebního materiálu s šéfmontáží pro stavbu mého rodinného domu v Popicích u Jihlavy. Díky tomu se podařilo postavit hrubou stavbu do 23.12.2006 a já jsem tak dostala k Vánocům největší a nejkrásnější dárek. Přeji Vám v roce 2007, i v dalších letech, mnoho pracovních úspěchů, hodně spokojených zákazníků a v osobním životě pohodu, spokojenost a pevné zdraví.
Jana Offenbartlová - V Třešti, 27.12.2006
 

Vážený pane řediteli,
k Vaším výrobkům jsem se dostal zcela náhodou, jednoho dne při nedělní vyjíždce jsem viděl vaše materiály na stavbě RD v Hlásné Třebáni u fa. Knetl. Materiál mě zaujal můj otec, který provádí stavební dozory mi ho schválil. Po rozhodnutí stavět z vašeho materiálu jsem přišel do styku s panem Pilátem a p. Bínou, jejich kvalita služeb je vysoce profesionální. Vaše firma -projekční kancelář mi ZDARMA navrhla i jiné-cenově daleko zajímavější řešení nosného stropu mého domu. Celá dodávka materiálu proběhla bez problémů a v řádných termínech a kvalitě. I přes moje soukromé a časové problémy mi byla zachována dohodnutá sleva. Jsem se spoluprací s vaší firmou spokojen a budu i nadále vaše výrobky doporučovat. Zatím mého doporučení využil pan Chvoj soused z Odolené Vody.
S pozdrvem Šafařík
emailem 7.12.2005

Vážený pane,
v příloze Vám posíláme výsledek Vámi projektovaného RD v Ostašově. Na konci druhé topné sezóny jsme spokojeni jak s vlastním domkem, tak i s vlastnostmi Vámi dodaného materiálu.
S pozdravem Petr Kuba
emailem 10.2.2005

Vážení.
Dosažením 60ti let věku ukončuji podnikání na úseku projektové a inženýrské činnosti. Děkuji Vám za systematickou informovanost o Vašich výrobcích, kterou jste mi poskytovali na seminářích, prostřednictvím Vašich obchodních zástupců a individuelními zásilkami do domu.
S pozdravem
Ing. Otakar Kalaš, Kdyně
Top